Lista aktualności Lista aktualności

Choinka od leśnika.

Możesz kupić drzewko na święta w Nadleśnictwie Polanów

Jak święta, to tylko z pachnącą choinką prosto od leśnika. Lasy Państwowe prowadzą w całej Polsce akcję promocyjną, w którą zaangażowały się nadleśnictwa, wśród nich także Nadleśnictwo Polanów. W związku z tym w dniach 21 – 23 grudnia zapraszamy chętnych mieszkańców po zakup choinki. W tych dniach, w trzech punktach, będziemy sprzedawać piękne pachnące świerki prosto z lasu. Drzewka będzie można kupić 21 – 23 grudnia w godzinach 11 – 17 przed siedzibą Nadleśnictwa Polanów, a także w Żydowie – w Leśnictwie Żydowo oraz w Krągu – w Leśnictwie Krąg.

Choinki, które będzie można u nas kupić, zostaną pozyskane z lasu w ramach zaplanowanych cięć pielęgnacyjnych. Ceny są bardzo atrakcyjne. Świerki do 2 m są po 20 zł, do 3 m – po 30 zł, do 4 m – po 40 zł, do 5 m – po 50 złotych. Te największe, powyżej 5 m i 10 m, są odpowiednio po 100 i 150 złotych.

Każdy, kto zgłosi się do jednego z trzech wymienionych punktów sprzedaży po zakup świerkowego drzewka na święta, otrzyma od nas w prezencie pamiątkową drewnianą bombkę – zawieszkę. Zapraszamy!


Baza noclegowa RDLP w Szczecinku Baza noclegowa RDLP w Szczecinku