Lista aktualności Lista aktualności

Poznawaj okolicę z naszą aplikacją mPolanów!

Masz telefon z dostępem do internetu i chcesz zorganizować wycieczkę po ciekawych zakątkach na terenie Nadleśnictwa Polanów? Skorzystaj z naszej aplikacji i wybierz się z nami do lasu. Odkryjesz miejsca, w których jeszcze nie byłeś, także te, których dotąd nie poznałeś, a być może nawet o nich nie słyszałeś!

            Nasza aplikacja jest dostępna dla wszystkich!

Aplikacja mPolanów to mobilny przewodnik po rejonie Nadleśnictwa Polanów.
Ściągnij ją za darmo na swój telefon!

            To świetny pomysł na wakacje. Być może również dla wielu będzie to pomysł na zorganizowanie zabawy dla całej rodziny, czy grupy znajomych. Możecie np. umówić się na odkrycie w jak najkrótszym czasie jak największej liczby miejsc, a dla najlepszych przygotować nagrody. Możecie również umówić się między sobą, że kto odkryje jak najwięcej nowych ciekawych miejsc, których nie ma jeszcze w aplikacji (można je do nas od razu zgłosić poprzez aplikację), to będzie zwycięzcą Waszej zabawy. Pomysłów na wykorzystanie naszej aplikacji jest wiele, inicjatywa jest po Waszej stronie. Może to też być po prostu sposób na spędzenie wolnego weekendu albo kilku dni urlopu, gdy będziecie chcieli wybrać się za miasto. Gorąco do tego namawiamy i zachęcamy do odwiedzania naszych lasów!

            Jak to działa?

Wszystko znajdziecie tutaj: 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.btgstudio.mpolanow&fbclid=IwAR2DdOa3YIi3QVLNFCKGbjf56Z5xGihwjlwqsQMa_q9QGVH19dPxDUmiSqs 

            Można też prościej, poprzez play.google.com znaleźć aplikację mPolanow, powinno się udać. Na pobranie naszej darmowej aplikacji potrzebujecie dosłownie kilku minut, a wtedy zabawa dopiero się zacznie!

            Mapa w aplikacji skieruje Was wprost do najciekawszych miejsc w okolicy.

Wśród nich jest m. in. Elektrownia szczytowo – pompowa w Żydowie, Zabytkowy park w Rzeczycy Małej, Zamek w Krągu, ale też Żródełko nieszczęścia, czy Żmijowa góra. 

            Miejsca na mapie są oznaczone szarymi flagami.

Gdy znajdziecie się w pobliżu danej atrakcji, wówczas przy pomocy GPS aplikacja powinna odblokować więcej informacji o tym miejscu, a na mapie powinna być widoczna w danym punkcie już nie szara, a pomarańczowa flaga.

            Postarajcie się odwiedzić wszystkie miejsca! 

Zachęcamy również do zgłaszania do nas miejsc, które sami odkryjecie! Możecie to zrobić za pośrednictwem aplikacji, w prosty sposób; wystarczy kliknąć w dostępną opcję „Zgłoś”.

            Aplikacja pozwoli Wam również zadbać o okolicę. Umożliwia bowiem zgłoszenie do Nadleśnictwa zagrożenia, jakim jest pożar lub dzikiego wysypiska śmieci, na które trafiliście w lesie.

            Aplikacja Nadleśnictwa Polanów została zrealizowana w ramach projektu pn. „X Dni Różnorodności Biologicznej w LKP Lasy Środkowopomorskie Nadleśnictwo Polanów”.

            Powodzenia w odkrywaniu tajemnic i uroków Ziemi Polanowskiej!


Baza noclegowa RDLP w Szczecinku Baza noclegowa RDLP w Szczecinku