Asset Publisher Asset Publisher

Gdańskie Targi Turystyczne

Nadleśnictwo Polanów uczestniczyło w 16 Gdańskich Targach Turystycznych

W dniach 12-14 kwietnia delegacja Nadleśnictwa Polanów wraz z przedstawicielami Nadleśnictw Warcino i Karnieszewice oraz RDLP w Szczecinku reprezentowała dyrekcję szczecinecką na 16 Gdańskich Targach Turystycznych. Byliśmy jedną z czterech dyrekcji reprezentujących Lasy Państwowe w tej imprezie, które promowały w ramach tegorocznej kampanii „Lasy Państwowe. Zapraszamy" edukację, turystykę i łowiectwo. Szczecineckim leśnikom powierzono hasło łowiectwo.
Oprócz dużej ilości ulotek, przewodników i informatorów, które można było otrzymać na naszym stoisku udostępniona została także wirtualna strzelnica. Możliwość postrzelania do puszek, tarczy czy biegających dzików przyciągała wielu zainteresowanych. Dużo osób wzięło udział w zagadkowej loterii, którą prowadziliśmy przez wszystkie dni targów. Przeprowadziliśmy także wiele indywidualnych rozmów nie tylko związanych bezpośrednio z łowiectwem.
Urozmaicenie atrakcji i zaangażowanie całej reprezentacji Lasów Państwowych docenione zostało przez odwiedzających w plebiscycie na najchętniej odwiedzane stoisko, w którym otrzymaliśmy główną nagrodę.