Asset Publisher Asset Publisher

Walentynki: Kocham lasy, kocham to! Musicie to zobaczyć! 14 lutego o godzinie 8 premiera walentynkowego teledysku

Walentynki: Kocham lasy, kocham to! Musicie to zobaczyć! 14 lutego o godzinie 8 premiera walentynkowego teledysku!

Muzyka rockowa dla dzieci? Oczywiście, że tak! Rockozaur TV to piosenki dla dzieci tworzone z pasją i przesłaniem przez tatusiów, mamusie i dzieci. Bo w rodzinie siła!

Rockozaur TV to wspólna inicjatywa grupy muzyków i filmowców ze Złocieńca, Poznania i okolic Leszna. Zespół tworzy kanał w serwisie Youtube z rockowymi piosenkami dla dzieci.

Repertuar Rockozaura to żywe, energiczne, rockowe kompozycje z niebanalnymi tekstami oraz klipami realizowanymi „na żywo”. Rockozaur ma w swoim dorobku dwa teledyski o tematyce leśnej. Niebawem Rockozaur będzie gościem podcastu RDLP w Szczecinku „Niesie po lesie”.

Jednym z członków Rockozaura jest pracownik Nadleśnictwa Złocieniec- Tomasz Dorogusz- Doroszkiewicz. Z połączenia pracy zawodowej, doświadczenia w kompozycjach dziecięcych oraz zamiłowania do gry na gitarze elektrycznej powstał klip „Kocham Lasy” promujący Lasy Państwowe – Nadleśnictwo Złocieniec.

Pomysł realizacji klipu na Walentynki powstał w trakcie nagrywania poprzednich piosenek o tematyce leśnej. Propozycja obsadzenia dzieci w roli ważnych funkcji pracowniczych w nadleśnictwie podsunął rzecznik prasowy RDLP w Szczecinku Marek Stasiuk. Miejsce powstania klipu to tereny Nadleśnictwa Złocieniec i siedziba jednostki. W nagranie klipu zaangażowani zostali pracownicy nadleśnictwa, którzy także w nim wystąpili. Dzieci, które wcieliły się w rolę pracowników i wykonują piosenkę są dziećmi leśników i członków zespołu Rockozaur.

LINK DO WYDARZENIA

Rockozaur:

Muzyka, aranżacja i teksty - Tomasz Dorogusz-Doroszkiewicz.

Nagrania wokali, realizacja, mix i mastering: Now Music Studio - Bartłomiej Gumny.

Realizacja klipu, teksty: Maciej Frąckowiak Film, Ks. Konrad Rapior.

Promocja, media społecznościowe: Anna Frąckowiak.

Media społecznościowe, teksty Katarzyna Dorogusz- Doroszkiewicz.

Najważniejsze - czyli dzieci śpiewające w piosenkach oraz biorące udział w nagraniach klipów.

LINK DO WYDARZENIA