News News

Back

VIII Mistrzostwa Leśników RDLP Szczecinek w Piłce Siatkowej Polanów 26-27 maja 2017 - podsumowanie

W turnieju wzięło udział 13 drużyn z 19 nadleśnictw.

W półfinałach zmierzyły się drużyny Niedźwiady - Sławno (2:0) oraz Gościno - Czaplinek (2:1). Do finału weszły Nadleśnictwa Niedźwiady - Gościno.

Najlepsi po raz kolejny okazali się zawodnicy reprezentujący Nadleśnictwo Gościno (2:0). Drugie miejsce - zdobyli leśnicy z Nadleśnictwa Niedźwiady. Trzecia pozycja została zdobyta przez Czaplinek.

13. - Bytów.

Specjalnie na rozdanie statuetek przyjechał Andrzej Modrzejewski, dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinku.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział! Gratulujemy drużynom, zwłaszcza tym, które zdobyły najwyższe miejsca. Jednak najważniejsze jest, że wszyscy potrafili się świetnie bawić przez te dwa dni!